רציתי קצת לשתף אתכם בתגובות הורים שחיממו לי את הלב. אני עושה את המיטב לתת את הטוב ביותר לילדיכם ובטוחה שאם נפגשנו אתם מבינים עד כמה.

היי שרוני, מודה לך מאוד על שנה של לימוד והשקעה, על הגישה המיוחדת הרוך והאהבה.
א.ה. מאוד נהנתה תמיד לבוא אליך ולספוג ממך את האווירה המיוחדת הלימוד תוך כדי חוויה ומשחק, והציפייה תמיד למפגש הבא איתך. את יסודית ורצינית, רגישה ותומכת בי כהורה ובא.ה. כתלמידה מאבחנת ומטפלת בשורש הבעיה ולעומק. בעלת גישה מיוחדת וקליטה מדויקת של החוזקות תוך כדי שימוש בהן לחיזוק החולשות. א.ה. עשתה קפיצה התפתחותית ורגשית והתקדמה מאוד בזכותך ובעיקר עברה חיבור לכל נושא הלימודים בשמחה. בטוחה שתצליחי בדרכך החדשה.
אוהבים אותך המון.
ש.ה., אמא של א.ה.
שרוני יקרה, אני יכולה לשפוך על הדף אינספור סופרלטיבים, אך אעשה זאת בקצרה.
הכרנו לפני 4 שנים כאשר שימשת כגננת בגן "פז" בגבעתיים. גן בו יצרת אווירה חברית, נעימה, סבלנית וערכית בין ילדי הגן. מאז הפכת לאוטוריטה שלנו בתחומי החינוך והגידול של יואב. כשנפרדו דרכנו בפן הפורמלי, המשכנו בעזרתך מסלול "הכנה לכיתה א". תהליך מורכב שעיצב את יואבי ותרם רבות לחיזוק הפן הרגשי. קצרה היריעה מלתאר את השינוי אותו עבר יואבי בעזרתך. אישיותך הקורנת והממגנטת סחפה את יואבי למקומות נפלאים. תודה ענקית על המקצועיות, האמינות, האכפתיות, הסבלנות, החיוכים, החום והאהבה. תודה לך על הקניית ערכים בדרכי נועם. מאחלת ליואב (וגם לעצמי) דמויות פדגוגיות מאותו הסוג במהלך השנים הבאות….(כמעט בלתי אפשרי, אבל עדיין אופטימית).
אוהבים,
ימין ויואב
ימית, אמא של יואבי
שלחנו את בננו נדב לשרון עם חששות והרהורים. לא ידענו עד כמה יהיה מוכן לשבת איתה ולא היינו בטוחים בנחיצות התהליך כבר בגיל גן חובה. אך עד מהרה התבדו כל חששותינו. שרון הפגינה מהרגע הראשון שילוב של מקצועיות והבנת הצרכים שלנו יחד עם גישה עדינה ומכבדת. נדב לא רק שהלך למפגשים השבועיים איתה בשמחה הוא גם חזר מרוצה מהדברים שלמד ומהתקדמות שהשיג. אנחנו חושבים שהלימוד הפרטני הזה עם שרון יכול מאוד לתגבר את הידע והמיומנויות של העולים לכיתה א' ולא פחות חשוב מזה- לחזק את הביטחון העצמי שלהם וגם שלנו ההורים.
בברכה,
פרידה וצור טהון
משפחת טהון, הורי נדב
שרוני,
ברצוני להודות לך על עזרתך ועל ההשקעה הרבה בבננו שגיא. שגיא הגיע אליך למפגש שבועי פרטני לקראת כיתה א', עקב המלצות רבות שקיבלנו מהורי הגן.
התרשמתי מאוד מהאכפתיות שלך, הניסיון והגישה המקסימה לילדים. שגיא אהב מאוד להגיע למפגשים וליישם גם בבית.
כהורים, הערכנו מאוד את הגישה והפעילויות המקוריות, החשיבה היצירתית והגישה לילד דרך משחקים והפעלות שאתגרו ולימדו אותו להתמודד עם הקשיים השונים אותם הוא חווה.
צר לנו מאוד שנאלצנו להיפרד ונשמח להישאר בקשר בעתיד.
משפחת צירקין
משפחת צירקין, הורי שגיא
הגענו לשרון עם ילדה סופר-חכמה, תלמידת כיתה ב', שמתקשה לשבת בכיתה ולהתגייס למשימות הנדרשות מכל הילדים, ועובדת באופן אסוציאטיבי – תרגיל מפה ותרגיל משם – ובקיצור, רק מה שמעניין אותה.
מצד אחד האבחון לא הצביע על הפרעת קשב וריכוז קלסית, ומצד שני השעמום וההתנהגות בכיתה הפריעו לבתנו (ולמורה) מאוד. שרון החלה באבחון משלה, ועבדה עם הילדה על התגייסות למשימות, התארגנות, קשר עין-יד-הלוח בכיתה, גירויים פיזיים שהיו חסרים לה, ועוד.
ההתנהגות בכיתה ובבית השתפרה פלאים. פתאום היא העתיקה את כל השאלות מהלוח, ועבדה בצורה מסודרת. שיעורי הבית שהיו לוקחים לפעמים 3 שעות תוך מריחת זמן בלתי נגמרת, התקצרו לרבע שעה…
תודה שרון שלימדת את בתנו כישורי למידה ועזרת לה ללמוד להתרכז ולהוציא את האנרגיה בדרכים אחרות.
אנו מעריכים מאוד את הכלים שהענקת לנו ומנסים לשמור עליהם בבית. בינתיים זה עובד! תודה לא פחות על הסבלנות שלך, החום והחכמה, להתחבר לילדה ולעזור לה לעזור לעצמה בלי להרגיש שהיא סובלת מבעיה, והכל תוך משחק ושיחה נעימה.
המון המון תודה!
רוני
רוני, אמא של ע.
מפת הגעה

ליצירת קשר, שיחת ייעוץ והכוונה ניתן ליצור קשר בטופס זה.

או במספר טלפון 054-8119359

מפת הגעה